Počítače a software

Počítače jsou součástí každodenního života. Doma, v práci, ve škole a všude mezi tím, nemusíme jít daleko, aniž by výpočetní technika neovlivňovala způsob, jakým žijeme. Zde na Kelkoo, jsme si jisti, najdete vše, co potřebujete, aby váš současný notebook běžel hladce, upgrade na nejnovější software, nebo vám pomoci najít nejlepší cenu na lesklý, nový tablet. Od klávesnic a tiskáren po procesory, nenahrané nosiče, storage řešení, routery a další, najdete vše právě zde. A pokud nemůžete najít to, co potřebujete? Pravděpodobně to neexistuje.

Počítače

Najděte levné počítačové produkty na Kelkoo. Podívejte se na nejoblíbenější počítačové systémy, notebooky, barebone počítače a tablety a nakupujte levně na různých internetových obchodech.

Vstupní zařízení

Najděte levné vstupní zařízení na Kelkoo. Podívejte se na nejoblíbenější nabídky v oblasti vstupních zařízeních a porovnejte ceny pro celou řadu on-line obchodů. V našem širokém sortimentu naleznete bezpočet nabídek na klávesnice pro počítače, herní ovladače a joysticky a další regulátory, jako jsou volanty a kontrolní dálkové ovladače pro počítačové hry. Dokonce i PC myši s kabelem nebo bez lze nalézt zde na Kelkoo v porovnání cen za tu nejlepší.

Napájecí zdroje

Najděte levné napájecí zdroje na Kelkoo. Podívejte se na nejpopulárnější nabídky v oblasti napájecích kabelů, zdrojů a UPS a kupte vše levně z různých internetových obchodů.

Grafické, zvukové a jiné karty

Najít levné počítače karty na Kelkoo? Podívejte se na nejoblíbenější počítačové karty nabídky a kupte si novou grafickou nebo zvukovou kartu z různých internetových obchodů.

Počítačové komponenty

Vyhledejte levné komponenty na Kelkoo. Podívejte se na nejoblíbenější základní desky, procesory, a nakupujte levně z různých internetových obchodů.

Multimedia

Najděte levné produkty pro zábavu na Kelkoo. Viz nejoblíbenější webkamery, mikrofony a reproduktory pro počítače a kupte levně z různých internetových obchodů.

Mechaniky a pohony

Hledáte nové mechaniky? Potřebujete dostat staré informace z disket? Nebo jiný druh externího pohonu? Zkuste to najít na Kelkoo a porovnejte si ceny.

Síťová zařízení

Najít ty správné síťové součásti za správnou cenu neni tak jednoduché jak se zdá. Podívejte se na nejoblíbenější nabídky v oblasti wireless.

Periferní zařízení

Pomocí Kelkoo CZ můžete najít levné periferní produkty. Podívejte se na nejoblíbenější nabídky v oblasti tiskáren, skenerů a monitorů a vyberte si z různých internetových obchodů on-line.

Paměťové zařízení

Najděte levné úložné média na Kelkoo. Podívejte se na nejoblíbenější nabídky v oblasti paměťových médií a nakupujte levně z různých internetových obchodů.

Spotřební materiál

Najít levný spotřební materiál na Kelkoo CZ je snadné. Podívejte se na nejoblíbenější inkousty, tonery, papíry a filmy a jiné kancelářské potřeby a materiál. Kupte levně z různých online internetových obchodů.