Foto & elektronika

Jestli hledáte digitální fotokamery, MP3 přehrávače, DVD rekordéry, videokamery, sestavy domácího kina nebo DVD a Blu-ray přehrávače, toto vše lze najít v široké nabídce elektronických produktů a nabídek na Kelkoo. Spolupracujeme s největšími internetovými maloobchodníky v ČR , jako jsou Alza.cz, ExaSoft.cz, Conrad.cz a K24.cz. Rozhodnutí ohledně nákupu elektroniky může být někdy složité s ohledem na rozsah funkcí, cenové rozpětí a škálu značek na trhu. Jakkoliv jste nováček nebo znalec, stále Vám můžeme pomoci se orientovat ve velkém světě přístrojů a zařízení, tak aby jste nakoupili rychleji, chytřeji a levněji.

Televize

Výběr správné televize nemusí být až tak snadný úkol, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pokud se v této oblasti příliš neorientujete a o nákupu televize uvažujete my vám jednoduše pomůžeme vybrat. Porovnáme pro Vás ceny televizorů z desítek obchodů, tak aby jste našli tu nejlepší, nejlevnější online nabídku. Z nabídek značek jako Samsung. LG, Sony, Panasonic, Phillips a jiné si vyberte to co hledáte.

Foto a video

Faktem je, že by nebylo Facebooku nebo Youtube bez focení a videa. Nepotřebujete být profesionál na to ocenit mít kameru po ruce. Výběr nové fotokamery, videokamery nebo příslušenství není jednoduchou záležitostí. Nabídka modelů s rozdílnými parametry je veliká. Pokud zvažujete koupi nového digitálního foťáku a nevíte, jak vhodný fotoaparát vybrat, poradíme vám. Ať už hledáte cokoliv, my jsme tady, aby jsme Vám pomohly se rozhodnout, které fotografické produkty jsou právě pro Vás a Váš rozpočet.

Hi-Fi a audio

V dnešní době lze nalézt mnohem lepší a kompaktní Hi-fi možnosti obsahující váše stávající domácí kino, TV, iPod, CD přehrávače. Reproduktorové systémy se zmenšily ve velikosti umožňující je začlenit do vašeho interiéru, nebo je zcela skrýt v knihovnách, za nebo pod vašimi domácími kiny či televizemi. Vaše Hi-fi volby se zlepšily tisíckrát s cenou odrážející změny. Jediné, co musíte udělat, je trochu zdravého výzkumu, aby jste se ujistily, že dostanete top produkt za fenomenální cenu. Kelkoo vám pomůže udělat všechno výše uvedené a další. S naší cenovou srovnávací funkcí, my vám umožníme odfiltrovat věci které nechcete a pomůžeme vám určit správné řešení.

Domácí kino

Domácí zábava ve formě DVD a Blu-ray přehrávače,free view boxy, Hi-Fi a domácí kina jsou jedny z nejoblíbenějších nových zařízení v domácnosti za televizemi a počítačemi. S cenami za lístky do kina a na koncerty tak vysoké, není divu, že jsme ochotni sledovat více své oblíbené zábavy doma. V těchto dnech ani nemusíte kupovat DVD! Můžete streamovat filmy, hudbu a televizní pořady na váš chytrý DVD přehrávač. Případně můžete také zakoupit zařízení, jako je Apple TV a skoro přetvořit váši televizy na multimediální počítač. Možnosti pro domácí zábavu rostou každým rokem. Co bude dále? Tak se rozhlédněte - doufáme, že vám pomůžeme najít to nejlepší pro váš systém domácí zábavy.

Přenosné audio

Vzít si svou hudbu s sebou všude kam jdete, je jednou z těch každodenních výhod, které vám pomáhá, aby denní dojíždění, let letadlem nebo dovolená na pláži mohla být mnohem zábavnější. MP3 přehrávače jsou nejoblíbenější volbou pro osobní, přenosné audio, ale můžete mít návrhy na koupi něčeho jiného - CD / rádio přehrávač do kuchyně, snad? Pokud nechcete sdílet hudební zážitky se svými sousedy, výběr sluchátek bude tou první věcí koupit. Pecky, bezdrátové, Beats by Dre, máme je všechny. S tisíci nabídek od stovek prodejců, budete rádi, že jste přišli do obchodu Kelkoo, kde můžete dostat přesně to, co chcete, za nejnižší ceny online.