
Nabízí aktualizované: 1. 4. 2026. Placená a neúplná inzerce. ★ Hodnocení jsou generována z více zdrojů, včetně údajů poskytovaných obchodníkem a veřejně dostupných informací.
Oehlbach Opto Star Black 150 Digitální audio kabel - 1,5 m je kompaktní a elegantní řešení pro digitální přenos zvuku v domácím i přenosném zapojení.
Kabel má délku 1,5 metru a černé provedení, které esteticky zapadne do většiny AV sestav a umožní diskrétní vedení kabeláže.
Kontakty jsou pozlacené, což zlepšuje spolehlivost spojení a odolnost proti korozi. Kabel používá 3,5mm konektor (mini-TOSLINK) pro digitální optický přenos.
V balení je jeden kus kabelu, vhodný pro propojení televizoru, soundbaru, přenosného přehrávače nebo externího DACu s kompatibilní optickou vstupní zásuvkou.
Možné použití zahrnuje připojení notebooku k externím reproduktorům, integraci v menším domácím kinosystému nebo připojení audio zařízení v pracovně či studiu.
Oehlbach Opto Star Black 150 nabízí kvalitní provedení a nenápadný design, takže poskytuje spolehlivý digitální přenos bez výrazného zásahu do vzhledu interiéru.
Pro krátké a přehledné digitální propojení zvuku je tato kabelová volba praktická a spolehlivá.
Z důvodu technických omezení nemůže společnost Kelkoo zaručit úplnou přesnost ani úplnost informací poskytovaných obchodníky. V důsledku toho a vzhledem k povaze činností společnosti Kelkoo bude mít přednost v případě nesrovnalostí mezi informacemi zobrazenými na webových stránkách nebo reklamách Kelkoo a informacemi zobrazenými na webových stránkách obchodníka. Uvedené ceny jsou včetně všech poplatků. - Dozvědět se více