
Nabízí aktualizované: 10. 6. 2026. Placená a neúplná inzerce ★ Hodnocení jsou generována z více zdrojů, včetně údajů poskytovaných obchodníkem a veřejně dostupných informací.
AISENS A113-0079 VGA kabel - 3m Černá poskytuje spolehlivé propojení pro monitor, televizor nebo projektor a je připravena k okamžitému použití bez instalace ovladačů.
Kabel má délku 3 metry a je vybaven konektorem VGA (D-Sub) na obou koncích; jeden konektor je samčí a druhý samičí, oba v přímém provedení pro snadné zapojení.
Černé provedení působí nenápadně v kanceláři i v domácnosti a díky funkci Plug and Play připojíte zařízení rychle a bez komplikací.
Kabel splňuje normu RoHS, což zaručuje, že výrobek odpovídá ekologickým a bezpečnostním požadavkům. Dodává se po jednom kusu v balení, vhodný jako náhradní nebo doplňkový kabel.
Užitečné scénáře zahrnují připojení notebooku k projektoru při prezentacích, propojení stolního počítače s externím monitorem pro zvýšení produktivity nebo napojení staršího zařízení na televizor s VGA vstupem.
AISENS A113-0079 vyniká jednoduchým, odolným provedením a spolehlivým přenosem signálu na vzdálenost 3 metrů, což jej činí ideálním pro zasedací místnosti, učebny i domácí kanceláře.
Pokud hledáte cenově dostupné a bezúdržbové řešení pro analogové připojení, tato VGA kabelová varianta nabídne univerzální kompatibilitu a jasné certifikace.
Z důvodu technických omezení nemůže společnost Kelkoo zaručit úplnou přesnost ani úplnost informací poskytovaných obchodníky. V důsledku toho a vzhledem k povaze činností společnosti Kelkoo bude mít přednost v případě nesrovnalostí mezi informacemi zobrazenými na webových stránkách nebo reklamách Kelkoo a informacemi zobrazenými na webových stránkách obchodníka. Uvedené ceny jsou včetně všech poplatků. - Dozvědět se více